Шиноремонтні матеріали

port_vipal_evento1

Компанія VIPAL (Бразилія). Шиноремонтні матеріали.

Компанія BORRACHAS VIPAL SA (Бразилія) була заснована в 1973 р. Зразу стала піонером в сегменті ринку  розхідних матеріалів для ремонту шин і камер методом холодної вулканізації. У 80-і роки для повного задоволення потреб ринку витратних матеріалів для ремонту шин і камер, компанія «Vipal» випускає в лінійку  пасти і клеї. Разом з розвитком лінійки продуктів для ремонту шин і відновлення протекторів, компанія створила шини для промислової і сільськогосподарської техніки.

Завод розташований в Новій Прата (RS), на пагорбах Ріо-Гранде-ду-Сул. Завод загальною площею 108982 м ², працюють близько 2300 співробітників і має безперервний процес інвестицій в устаткування і розвиток нових технологій. Компанія виробляє і продає повну лінійку продуктів для ринку протектора шин. Мережа розповсюдження товарів складається з розподільних центрів у Сан-Паулу, Контагеме, Апаресіда де Гоянії і офіси в Порту-Алегрі і Куяба. Вона має дочірні компанії в США, Чилі, Аргентині, Мексиці, Словенії та Іспанії. Відповідно до найсуворішим міжнародним стандартам якості, в 1995 році бразильська компанія «Vipal» перша в цьому секторі ринку яка була сертифікована по ISO 9002.

З тих пір, «Vipal» підтримує і покращує свою систему.

 

Для детальнішої інформації та придбання товарів, контактуйте з нами:

Адреса: Україна, 79068 м. Львів, вул. Гетьмана Мазепи, 2

Тел. (032)224-77-22,  тел./факс: (032)224-77-33, (032)293-82-92; бухгалтерія – 293-80-86; 


Переглянути більшу мапу

 

rema1

REMA TIP TOP – синонім якості і надійності

REMA Tip-Top (Німеччина) - глобально діюча компанія, кредом якої є висока якість та чудовий сервіс. Сучасні технології і новаторські нововведення стимулюють покупців купувати саме наш високоякісний товар. REMA TIP TOP пропонує Вам широкий спектр товарів, ефективних послуг та максимальну близькість до клієнтів. Система обслуговування з урахуванням особливостей Ваших потреб, надає  Вашому бізнесу  економічної ефективності і в той же час пропонує технічно перевірені рішення.

REMA Tip-Top (Тіптоп) – це обладнання, інструменти та ремонтні матеріали від одного виробника, об’єднані однією технологією, яка дозволяє відремонтувати шини всіх типів і розмірів, радіальні і діагональні, камери та вентилі як на великих підприємствах, так і в невеликих шиноремонтних майстерень . Асортимент продукції включає: – Ремонтні матеріали REMA Tip Top для ремонту камер, радіальних і діагональних шин; – Ремонтні пластирі, спеціальний інструмент і вулканізаційні Термопреси REMA Tip-Top для ремонту шин мотоциклів, легкових і вантажних автомобілів, землерийно-транспортної техніки і сільськогосподарських тракторів; – Хімічні продукти REMA Tip Top (монтажні пасти, пасти для миття рук та ін); – Ремонтні аптечки для велосипедних камер і додаткові велосипедні приналежності.

Для детальнішої інформації, контактуйте з нами:

Адреса: Україна, 79068 м. Львів, вул. Гетьмана Мазепи, 2
Тел. (032)224-77-22,  тел./факс: (032)224-77-33, (032)293-82-92; бухгалтерія – 293-80-86; 


Переглянути більшу мапу